Chorwacja 2018

Klub Morski “Muring” zaprasza na rejs morski na Chorwację

Opis

Doskonałe towarzystwo, piękno krajobrazów, aromat wina, ciekawe miejsca. Wszystko na Adriatyku na wybrzeżu Chorwacji. Nie trzeba umieć żeglować. Trzeba chcieć poznawać i czerpać z życia. Gdy w Polsce zaczyna się wiosna, Ty możesz rozpocząć już letnią zabawę na ciepłych wodach Chorwacji. Odwiedzimy piękne wyspy z malowniczymi krajobrazami, wygodnymi marinami, niezapomnianym klimatem chorwackich tawern.

Zamustrowanie i wymustrowanie

Termin
26 maja 2018 17:00 – 02 czerwca 2018 10:00
Dojeżdzamy samochodami. Jak będzie znana cała lista załogi, skonultujemy się i jesli będzie taka potrzeba, zorganizujemy busa. Mustrujemy się po południu. Potem jak zwykle zaształujemy prowiant, przeprowadzimy szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i obsługi jachtu. Wyruszymy rano.

Do portu wyjściowego wrócimy wczesnym popołudniem, w dzień poprzedzający zdanie jachtu. Zatankujemy, zrobimy względny klar. Wieczorem rozdamy opinie z rejsu i odpoczniemy po trudach i przygodach. Z pokładu zejdziemy ok 1000 dnia ostatniego.

Skipperzy

Skipperami są doświadczeni żeglarze morscy, członkowie Klubu Morskiego “Muring”.

Akwen

Będziemy pływali w środkowej części Chorwacji. Kluczowym elementem będzie na pewno żeglowanie po malowniczych Kornatach.

Jacht

Płyniemy na jachtach Bavaria 49.


Trasa rejsu

Trasa:

Trogir – Ravni Zakan klimatyczna zatoka, z restauracjami w przepięknych Kornatach (25 nM)

Ravni Zakan – żeglowanie pomiędzy wyspami Kornatów – Striznija Kornat, malownicza zatoka w parku narodowym z restauracjami  (12 nM)

Striznija Kornat – Sutomiscica Uglia (25 nM). Wygodna marina ze wsyztskimi ugogodnieniami jakie potrzebne są ludziom po kilku dniach żeglowania.

Sutomiscica Uglia – Hvar (90 nM). Jedno z piękniejszych miasteczek jakie można sobie wymarzyć,

Hvar – Trogir (48 nM)

Inne atrakcje

Po rejsie zorganizujemy dla chętnych wycieczkę na wodospady Krka.

 Transport: Dojedziemy samochodami prywatnymi. Pomożemy w sprawnym zorganizowaniu się. Jeśli będzie nas więcej pomyślimy o wynajęciu “wesołego autobusu”.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij