Rozpoczęcie sezonu 2018

Zlot Muringów

Terminy zlotu:

Spotykamy się po południu w porcie Sztynort w dniu 4 ,maja 2018 roku. Zakończenie 6 maja rano w Mamerkach.

Program:

Zapewne w pierwszy wieczór posiedzimy przy piwie i muzyce w tawernie. Jeden dzień popływamy razem. Może małe regaty? Na wspólne ognisko popłyniemy na Mamerki. Ważne aby znów spotkać przyjaciół. Opowiedzieć wrażenia z ostatnich rejsów morskich. Pośpiewać. Ogrzać się przy wspólnym ognisku.

Zasady organizacyjne:

Na zlot może każdy przypłynąć na czym chce, z kim chce. Klub nie zbiera żadnych pieniędzy na organizację imprezy. Nie pokrywa też żadnych kosztów. Wszystko odbywa się w ramach załóg. Jeśli pojawią się koszty ogólne np. zakup drewna na ognisko, zrobimy zrzutkę na miejscu, proporcjonalnie do ilości osób na jachcie uczestniczącym.

Aby uznać jacht za biorący udział w rejsie klubowym (prawo do wywieszenia bandery klubowej, prawo do udziału we wspólnej zabawie) należy:

1. zgłosić jacht do udziału w imprezie,

2. na pokładzie powinien być choć 1 członek zwyczajny Klubu (pozostali mogą być gośćmi).

Zgłoszenia jachtów przyjmuje Sekretarz Klubu do dnia 15 kwietnia 2018 r. drogą dowolną.

Do spotkania na kei w Sztynorcie.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij