Kto może z nami pływać?

Pływać każdy może.

Nie każdy może łykać noże.

Jeśli chcesz z nami wybrać się na rejs, wystarczy nawiązać kontakt z bosmanem rejsu i on (ona) powie, co robić dalej. Poradzi w sprawach wyposażenia. Pomoże w sprawach transportu i we wszystkim, co będzie dla Ciebie ważne.

Istotniejsze od spraw organizacyjnych są jednak pryncypia. Jesteśmy przede wszystkim Towarzystwem Wzajemnej Adoracji. Grupą przyjaciół, która ceni sobie wzajemną życzliwość, szacunek, chętne niesienie pomocy, przyjaźń, ochronę prywatności. Szanujemy zasady organizacyjne. Każdy ma jakieś obowiązki (adekwatne do umiejętności). Wypełnia je z radością i zaangażowaniem dla wspólnego dobra.

Jeśli chcesz przebywać w otoczeniu ludzi realizujących takie wartości, zapraszamy. Jedyne, czego będą wszyscy bezwzględnie od Ciebie wymagać, to właśnie życzliwości wobec współtowarzyszy, szacunku dla ludzi różnych od Ciebie, pomagania każdemu w potrzebie, niewtykania nosa w prywatne sprawy bez zaproszenia, zostawienia ich na pokładzie po rejsie, no i radosnego wypełniania swoich obowiązków.

Bawimy się bezpiecznie. Jesteśmy odważni, gdy musimy być odważni. Mamy nadzieję, że jesteś rozsądny/a i nie będziesz narażać siebie i wszystkich na niebezpieczeństwo nieprzemyślanymi czynami. Wszystko można, ale nie w każdych warunkach. Postaramy się, byś mógł/mogła bawić się tak, jak lubisz, gdy będą stosowne do tego okoliczności, o które się dla Ciebie postaramy.

Gdyby się zdarzyło, że mimo wszystko żywioł lub technika sprawi nam figla, oczekujemy, że będzie można na Ciebie liczyć.

Choroba morska, normalna sprawa. Otoczony/a życzliwością dasz sobie z tym radę. Z każdym kolejnym rejsem jest dużo łatwiej. Nie ważne, jaką masz siłę fizyczną, ważne, jaką masz siłę woli, by chcieć.

W dobrym gronie

W dobrym gronie

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij