Jak zostać Muringiem?

Muringi mają swoje dodatkowe prawa. Między innymi, są tu gospodarzami, mogą stanowić zasady obowiązujące w Klubie. Mają bezwzględne pierwszeństwo do brania udziału w orgaznizowanych eventach, co bywa ważne, przy ograniczonej ilości miejsc na jachtach. Utrzymują kontakt ze sobą na lądzie. Często spotykają się między rejsami, by się wspierać w  trudach życia lub po prostu pogadać przy winie.

Aby zostać Muringiem, najpierw trzeba popłynąć z nami na morze.  Poznać ludzi, zaprzyjaźnić się, polubić klimat grupy. Potem wystarczy tylko poprosić kogoś o wprowadzenie do Klubu. Jeśli ten wniosek poprze jeszcze 5 Muringów, staniesz się jednym z nas.

Deklaracja członkowska członka zwyczajnego

§10 Statutu KM “Muring”

1.Członkiem zwyczajnym Klubu określonym w § 9 pkt a może zostać osoba fizyczna, pełnoletni obywatel Rzeczypospolitej Polskiej oraz cudzoziemiec, również nie mający zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

2.Członków zwyczajnych przyjmuje w drodze uchwały Zarząd Klubu, na podstawie pisemnej deklaracji.

3.Warunkiem uzyskania członkostwa zwyczajnego określonego w § 9 pkt a. jest spełnienie łączne następujących warunków:

a) odbycie minimum 40 godzin stażu na jachcie żaglowym po wodach morskich,

b) wzięcie udziału w co najmniej jednym, minimum dwudniowym evencie na jachtach żaglowych organizowanym przez Klub,

c) złożenie pisemnej deklaracji zawierającej w treści: akceptację Statutu, regulaminów Klubu, zobowiązanie do czynnego uczestnictwa w pracach Klubu i opłacania składek członkowskich,

d) uzyskanie rekomendacji 5 członków zwyczajnych Klubu,

e) wpłacenie wpisowego.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij