Kubryk Założycielski jesień 2015

W dniach 6-7 listopada 2015 roku, w małej miejscowości Nowy Adamów pod Aleksandrowem Łódzkim odbył się Kubryk Założycielski stowarzyszenia Klub Morski “Muring”. Na to spotkanie stawili się, z uśmiechami na twarzach, uczestnicy rejsów, Przyjaciele Klubu oraz siedemnastu członków założycieli. Impreza miała charakter warsztatowo – integracyjny. Integracja polegała na wspólnym świętowaniu przy pysznej kolacji i imprezie do białego rana. Natomiast część oficjalna była zdecydowanie ważniejsza, ponieważ właśnie wtedy podjęto uchwałę o utworzeniu Stowarzyszenia. Ustalono między innymi Statut oraz przedstawiono i zaakceptowano wypracowaną misję i wizję Klubu Morskiego “Muring”. Komandorem Klubu (Prezesem) został Krzysztof Sieradzki. W skład pierwszego Zarządu weszli także: Maciej Kirmuć (Skarbnik) i Adam Kochański (Sekretarz).

Wybrano również Komisję Rewizyjną z Przewodniczącym Markiem Witkowskim oraz Sąd Koleżeński, którego Przewodniczącą została Agata Załoga -Woyczyńska.

Ustalono, że celem Klubu ma być szeroko rozumiana integracja jej członków poprzez wspólne spędzanie czasu, czy to żeglując po Morzach lub Oceanach, czy to siedząc wspólnie w zaciszu domowego ogniska przy herbacie i długich rozmowach do rana.

Jako misję Klub Morski “Muring” zapewnienie wszystkim swoim członkom wsparcia pod każdą postacią. Tak aby członkowie Klubu czuli się w nim dobrze. Każdy powinien być doceniany, szanowany oraz cieszyć się z przebywania wśród grupy Przyjaciół. Bo to właśnie główna misja Klubu – zapewnić swoim członkom środowisko Przyjaźni i Życzliwości.

Z jakiegoś powodu, ludziom tutaj naprawdę się chce. I robią to, co chcą robić. Każdy jest inny, ale każdy coś wnosi i każdy coś dostaje. Razem. I jak mówi słynna polska piosenka: „Bo jak nie my, to kto?!”. Tak i MY, RAZEM, tworzymy to Stowarzyszenie… Bo jak nie My, to kto?! 🙂

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij