Kubryk Jesienny 2017

Wola Grzymkowa, dnia 11 listopada  2017 r.

 

PROTOKÓŁ Z VI KUBRYKU

 

 

W dniu 11 listopada 2017 w miejscowości Wola Grzymkowa (powiat zgierski) odbył się VI KUBRYK Klubu Morskiego „MURING”.

 

W Kubryku udział wzięło 8 osób.

 

Obrady otworzył Krzysztof S. – Komandor Klubu, przedstawiając proponowany porządek zebrania.

 

  1. Wybór Przewodniczącego i Sekretarza Kubryku oraz Komisję Mandatowo-Skrutacyjną.
  2. Potwierdzenie ważności Kubryku.
  3. Rekonstrukcja składu Zarządu
  4. Rekonstrukcja Składu Komisji Rewizyjnej
  5. Rekonstrukcja Składu Sądu Koleżeńskiego
  6. Przyjęcie planu pracy na rok 2018
  7. Wolne Wnioski

 

Zaproponowany porządek obrad został jednogłośnie przyjęty przez obecnych.

 

Ad 1. W głosowaniu jawnym, jednogłośnie, na Przewodniczącego Kubryku wybrano Eugeniusza S.  W głosowaniu jawnym, jednogłośnie, na Sekretarza Kubryku wybrano Krzysztofa S. W głosowaniu jawnym, jednogłośnie, w skład komisji mandatowo-skrutacyjnej Kubryku wybrano Agatę Z. i Irenę K.

 

Ad 2. Sekretarz Kubryku przedstawił treść protokołu stwierdzającego ważność Kubryku. Sekretarz Kubryku stwierdził, że Kubryk jest ważny. Protokół nr 1 Komisji Mandatowo-Skrutacyjnej stanowi załącznik do niniejszego protokółu.

 

Ad 3. Podjęto uchwałę  nr 5 o zmianie ilości członków Zarządu Klubu. Uchwała stanowi załącznik do niniejszego protokółu.

 

Ad 4 Kubryk przyjął rezygnację Marka W. z funkcji Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Kubryk przyjął do wiadomości, że Komisja Rewizyjna podjęła decyzję o uzupełnieniu składu Sądu Koleżeńskiego na zasadzie kooptacji zgodnie ze par 18 pkt 4 Statutu. Członkiem Komisji Rewizyjnej został Janusz D. Protokół z posiedzenia Komisji Rewizyjnej stanowi załącznik do niniejszego protokółu.

 

Ad 5 W związku z objęciem funkcji Członka Zarządu przez Irenę K. zwolniło się miejsce w składzie Sądu Koleżeńskiego. Kubryk przyjął do wiadomości, że Sąd Koleżeński podjął decyzję o uzupełnieniu składu Sądu Koleżeńskiego na zasadzie kooptacji zgodnie ze par 18 pkt 4 Statutu. Członkiem Sądu Koleżeńskiego został Krzysztof L. Protokół z posiedzenia Sądu Koleżeńskiego stanowi załącznik do niniejszego protokółu.

 

Ad 6 Przeprowadzono dyskusję nad planem pracy na rok 2018 oraz w głosowaniu jawnym przyjęto uchwałę Nr 6 o uchwaleniu planu pracy na rok 2018.

 

Ad 7. W ramach realizacji punktu 7 przeprowadzono dyskusję nad wysokością składek członkowskich, śpiewnikami klubowymi i misją Klubu.

 

W związku z wyczerpaniem porządku dziennego Przewodniczący Kubryku przedstawił do podpisania listę uczestników i zamknął obrady.

 

 

Sekretarz (…)                                                                          Przewodniczący KUBRYKU (…)

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij