Kubryk jesień 2016

 

To był już czwarty Kubryk Klubu Morskiego Muring. 5 listopada spotkaliśmy się w środku Polski, żeby zgodnie zadecydować o najbliższej i trochę dalszej przyszłości Klubu.

Mamy za sobą okres, w którym Klub się tworzył i organizował, teraz czas na rozwinięcie skrzydeł (i oczywiście żagli 😉 )

Co ciekawego na jesiennym Kubryku 2016 wypracowało 19 osób przez 6 godzin, głosując 15 (!) razy?

  • Wybraliśmy nowy Zarząd i nawet go powiększyliśmy – obecnie liczy pięciu członków, którzy będą podejmować wyłącznie dobre decyzje (pięć tęgich głów!).
  • Postanowiliśmy złożyć wniosek o przystąpienie Klubu do Polskiego Związku Żeglarskiego.
  • Rozwijanie skrzydeł i żagli wesprzeć ma Rada Programowa, którą powołaliśmy na Kubryku.
  • Postanowiliśmy, że choć główną i podstawową działalnością Klubu jest i pozostanie żeglarstwo, poprzez które pozyskujemy nowych członków, chcemy umożliwić Muringom i przyjaciołom więcej okazji do aktywnego spędzania czasu w miłym towarzystwie. Osiągniemy to rozszerzając działalność Klubu na inne formy aktywności. Zresztą niektórzy z nas już kolejny raz wybierają się w muringowym gronie na narty. Jak to powiedziała Irenka K. – tam też chodzi o wodę, tylko w stanie stałym 🙂
  • Zatwierdziliśmy wstępny plan eventów żeglarskich na rok 2017. Zapowiada się wyśmienicie! Będziemy się nim dzielić w miarę konkretyzowania tras i terminów rejsów. No i rozwijamy działalność szkoleniową!

Wszystkie ważne decyzje na Kubryku zatwierdzał nasz nowy nabytek – muringowy dzwon 🙂

Po ciężkiej pracy przyszedł czas na zasłużoną imprezę 🙂

p1070226-1 p1070212-1 img_3642 img_3628 img_3626

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij