Kubryk wiosenny 2017

 • PROTOKÓŁ Z V KUBRYKU

  Chruściele, dnia 4 lutego  2017 r.

  W dniu 4 lutego 2017 w miejscowości Chruściele (powiat ełcki) odbył się V KUBRYK Klubu Morskiego „MURING”.

   

  W Kubryku udział wzięło 11 osób.

   

  Obrady otworzył Krzysztof S. – Komandor Klubu, przedstawiając proponowany porządek zebrania.

   

  1. Wybór Przewodniczącego i Sekretarza zebrania.
  2. Potwierdzenie ważności Kubryku.
  3. Złożenie sprawozdania Zarządu z działalności Klubu za rok 2016 r.
  4. Złożenie sprawozdania Komisji Rewizyjnej z działalności Klubu za rok 2016 r.
  5. Przyjęcie uchwały Kubryku o przyjęciu sprawozdania Zarządu z działalności Klubu  oraz udzielenie absolutorium Zarządowi Klubu za rok 2016 r.
  6. Podjęcie uchwały o uchwaleniu Regulaminu Sądu Koleżeńskiego.
  7. Podjęcie uchwały o uchwaleniu Regulaminu Komisji Rewizyjnej
  8. Wolne wnioski

   

  Zaproponowany porządek obrad został jednogłośnie przyjęty przez obecnych.

   

  Ad 1. W głosowaniu jawnym, jednogłośnie, na Przewodniczącego Kubryku wybrano Krzysztofa B.  W głosowaniu jawnym, jednogłośnie, na Sekretarza Kubryku wybrano Krzysztofa S.

   

  Ad 2. Sekretarz Kubryku przedstawił treść protokołu stwierdzającego ważność Kubryku. Sekretarz Kubryku stwierdził, że Kubryk jest ważny. Protokół nr 1 Sekretarza stanowi załącznik do niniejszego protokółu.

   

  Ad 3. Komandor Klubu Krzysztof Sieradzki przedstawił sprawozdanie Zarządu z działalności Klubu za rok 2016.

   

  Ad 4. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Marek W przedstawił sprawozdanie Komisji z działalności Klubu za rok 2016 r.

   

  Ad 5. Przewodniczący Kubryku przeprowadził dyskusję na temat przedstawionego sprawozdania Zarządu i Komisji Rewizyjnej za Rok 2016. Po dyskusji podjęto uchwałę nr 1 Kubryku o przyjęciu sprawozdania Zarządu z działalności Klubu oraz udzieleniu absolutorium Zarządowi Klubu za rok 2016 r., która stanowi załącznik do niniejszego protokółu.

   

  Ad 6. Przewodnicząca Sądu Koleżeńskiego Agata Z. przedstawiła projekt Regulaminu Sądu Koleżeńskiego. Przewodniczący Kubryku poddał pod głosowanie projekt. W głosowaniu jawnym podjęto Uchwałę nr 2 o przyjęciu regulaminu Sądu Koleżeńskiego, która stanowi załącznik do niniejszego protokółu.

   

  Ad 7. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Marek W. przedstawił projekt Regulaminu Komisji Rewizyjnej. Przewodniczący Kubryku poddał pod głosowanie projekt. W głosowaniu jawnym podjęto Uchwałę nr 3 o przyjęciu regulaminu Komisji Rewizyjnej, która stanowi załącznik do niniejszego protokółu.

   

  Ad 8. W ramach wolnych wniosków podjęto dyskusję na temat interpretacji zapisu w Statucie dotyczącego „akceptacji ludzi takimi jakimi są”. Postanowiono pełniejszą dyskusję na ten temat wprowadzić do programu Kubryku jesiennego.

   

  W związku z wyczerpaniem porządku dziennego Przewodniczący Kubryku przedstawił do podpisania listę uczestników i zamknął obrady.

   

  Sekretarz          (…)                                                               Przewodniczący KUBRYKU (…)

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij