Deklaracja członkowska

Deklaracja członkowska członka zwyczajnego

PROCEDURA PRZYJMOWANIA NOWYCH CZŁONKÓW KLUBU

  1. Kandydat wypełnia deklarację członkowską pobraną ze strony Klubu.
  2. Kandydat uzyskuje podpisy osób wprowadzających.
  3. Kandydat przekazuje wypełnioną deklarację dowolnemu Członkowi Zarządu.
  4. Członek Zarządu (samodzielnie i jednosobowo) sprawdza spełnienie warunków formalnych dających prawo do wstąpienia do Klubu. Przekazuje informację ustną o ich spełnieniu Kandydatowi. Jeśli warunki nie są spełnione, oddala wniosek o przyjęcie do Klubu, udzielając informacji o warunkach jakie są konieczne do przystąpienia. Jeśli warunki są spełnione, przyjmuje deklarację członkowską oraz przekazuje Kandydatowi informację o wysokości wpisowego oraz numerze konta, na które należy dokonać wpłaty.
  5. Kandydat dokonuje wpłaty wpisowego (80 zł) na konto Klubu oraz informuje o tym Członka Zarządu, któremu złożył deklarację.
  6. Członek Zarządu, zgłasza fakt przyjęcia deklaracji i wpłynięcia wpisowego Skarbnikowi Klubu.
  7. Skarbnik sprawdza stan konta i potwierdza wpłynięcie wpisowego na konto Klubu a następnie zgłasza ten fakt Komandorowi Klubu, który wprowadza punkt o przyjęciu nowego członka stowarzyszenia do programu najbliższego Zebrania Zarządu.
  8. Na zebraniu Zarządu, Członek Zarządu przekazuje deklarację Sekretarzowi Klubu. Zarząd podejmuje uchwałę o przyjęciu nowego członka z dniem wpływu wpisowego na konto Klubu. Sekretarz i Skarbnik Klubu opisują i podpisują deklarację członkowską.
  9. Deklaracje członkowskie są archiwizowane przez Sekretarza Klubu.

KONIEC

Składka roczna Klubu Morskiego “Muring” wynosi 120 zł rocznie. Płatna jest jednorazowo do końca pierwszego kwartału. Dla członków wstępujących w trakcie trwania roku kalendarzowego wynosi 10 zł za każdy pełny miesiąc członkostwa. 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij